FizjoPet - FizjoPet - Centrum Rehabilitacji Zwierząt

WITAMY WITAMY Zapraszamy Państwa do najnowocześniejszego na wybrzeżu ośrodka rehabilitacji psów, kotów i innych zwierząt domowych. Zapraszamy Państwa do najnowocześniejszego na wybrzeżu ośrodka rehabilitacji psów, kotów i innych zwierząt domowych. ZOOFIZJOTERAPIA ZOOFIZJOTERAPIA PROFESIONALNA Rehabilitacja zwierząt – zoofizjoterapia jest coraz częściej doceniana i zalecana przez lekarzy weterynarii. Poszukiwana jest również przez coraz szersze grono właścicieli czworonogów Rehabilitacja zwierząt – zoofizjoterapia jest coraz częściej doceniana i zalecana przez lekarzy weterynarii. Poszukiwana jest również przez coraz szersze grono właścicieli czworonogów GROOMING GROOMING PROFESJONALNY Strzyżeniem i profesjonalnym trymowaniem psów rasowych zajmujemy się od roku 1991. Specjalizujemy się w wystawowym przygotowywaniu psów.
Zoofizjoterapia

Zoofizjoterapia to dział medycyny weterynaryjnej wykorzystującej fizjoterapię w rehabilitacji zwierząt. Zabiegi fizjoterapeutyczne u zwierząt redukują ból, wspomagają proces zdrowienia po urazach, zabiegach chirurgicznych, chorobach neurologicznych i degenerujących, w chorobach związanych ze starzeniem się zwierząt oraz w walce z otyłością.

Bieżnia wodna

Jedyna w pomorskim bieżnia wodna dla psów do ćwiczeń rehabilitacyjnych i treningu kondycyjnego w odciążeniu. Zabiegi w bieżni wodnej wspomagają leczenie schorzeń ortopedycznych i neurologicznych, poprawiają wydolność organizmu, pomagają w utrzymaniu prawidłowej masy ciała.

Laser 7W

Posiadamy w ofercie laser wysokoenergetyczny najnowszej generacji. Wysoka moc (7W) pozwala na bardzo głęboką, nieinwazyjną penetrację tkanki (nawet do 6 cm). Szerokie spektrum działania: redukcja bólu, przyspieszenie gojenia, działanie przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, zwiększenie metabolizmu.

Grooming

Świadczymy usługi pielęgnacji psów, królików, świnek morskich. Oferujemy przycinanie sierści wg wzorców FCI oraz na życzenie klienta trymowanie, usuwanie martwego podszerstka, kąpiele, czyszczenie i depilację uszu, przycinanie pazurków, usuwanie insektów, a dla ras bezwłosych – peeling.

o nasKIM JESTEŚMY?

FIZJOPET jest marką firmy HYCON Sp. z o.o.. W ramach usług oferujemy Państwu wyspecjalizowane Centrum Rehabilitacji Zwierząt, gdzie staramy się pomóc Państwa czworonogom odzyskać sprawność np. po przebytych urazach. Główna nasza siedziba mieści się w Gdańsku Osowie, gdzie mają Państwo ułatwiony dojazd dzięki obwodnicy Trójmiasta.

nasze usługiCO ROBIMY?

Podstawową naszą działalnością jest rehabilitacja psów, kotów oraz innych zwierząt domowych w naszym Centrum.

Korzystając z trzydziestoletniego doświadczenia w hodowli i wystawianiu psów na wystawach kilkudziesięciu krajów oferujemy również Państwu usługi w naszym salonie strzyżenia i pielęgnacji psów.

nasz sprzętCO OFERUJEMY?

Naszą działalność wspomagana jest przez najwyższej światowej klasy sprzęt weterynaryjny i medyczny:

  • bieżnia wodna dla psów FIZJOPET
  • bieżnia sucha
  • laser wysokoenergetyczny
  • magnetoterapia
  • elektroterapia
  • ultradźwięki

testimonialsWHAT THEY ARE SAYING?